• Çalışma Saatleri - Pzt - Cum: 9:30 - 18:30
Ne aramıştınız ?

Labtech Digiblock Yakma Sistemleri

Labtech Digiblock Yakma Sistemleri

LabTech, her türlü müşteri ihtiyacına uygun eksiksiz bir DigiBlock yakma sistemleri yelpazesi sunar. DigiBlock ısıtma yüzeyi, PTFE kaplama ile korunan grafit veya alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve 54 adede kadar farklı boyutlarda tüplerle çalışma imkânı sağlar. Oda sıcaklığından 450°C’ye kadar çalışır. DigiBlock, EPA onaylı methodları gerçekleştirmek için en yüksek uluslararası standartlarla uyumludur. DigiBlock, yakma işlemlerinizi hızlandırmak için düşük maliyetli, tek kullanımlık yakma tüpleri kullanır. LabTech PP yakma tüpleri, saptanabilir arka plan kirleticileri içermez ve kullanımdan önce asitlerle yıkanmasını gerektirmez. Her türlü laboratuvar ihtiyacını karşılamak için farklı ebatlarda ve tek kullanımlık tüpler mevcuttur.

Metal Numune Hazırlamada Kalite, Üretkenlik ve Verimlilik

Laboratuvarlarda yakmanınbirçok yüzü vardır. En yaygın olanlardan biri metallerin yakımıdır. Numune hazırlama da yaygındır. Prosedürler, örneğin kalitesinin, kullanım kolaylığının ve hızın temel faktörler olduğu atomik spektroskopi analizi ile ilişkili zamanın yaklaşık %85’ini alır. Bu görevleri yerine getirmek için mükemmel bir çözüm, 8 üniteli güçlü LabTech DigiBlock serisidir. Sekiz modelden 4’ü, tüm numune yakma sürecini kontrol etmek için herhangi bir metalik yüzeye (örn. bir laminer akışın dışına) monte edilebilen pratik bir kontrolör (2 metre uzunluğunda bir kablo ile ana üniteye bağlı) ile birlikte verilen “ITOUCH” versiyonlarıdır. Organik numunelerin asitle parçalanması, kapalı parçalama kaplarını etkileyen ürünlerden gaz üretir. Büyük numune yığınının daha temsili bir kısmına sahip olmak veya analitik cihazların duyarlılığındaki sınırlamaları telafi etmek için çeşitli uygulamalarda birkaç gramlık numunelere ihtiyaç vardır.

LabTech DigiBlock yakma ürünleri, her biri birkaç gram kuru ağırlığa sahip 54 organik örneğe kadar hızlı açık yakmaya izin verir. DigiBlock, yakma sürecini hızlandırmak ve basitleştirmek için düşük maliyetli, tek kullanımlık yakma tüplerini kabul eder. Her türlü laboratuvar ihtiyacını karşılamak için farklı ebatlarda ve tek kullanımlık tüpler mevcuttur. Grafit ile birlikte 450°C’lik maksimum sıcaklık, sayısız uygulamanın kapsanmasına olanak tanır.

I-TOUCH Versiyonu

Tüm numune yakma işlemlerinin kontrol edilmesini sağlayan yerleşik mıknatıslar sayesinde herhangi bir metalik yüzeye (örneğin bir davlumbazın yanına) monte edilebilen pratik bir kontrolör (2 metre uzunluğunda bir kablo ile ana üniteye bağlanır) içerir.

LabTech DigiBlock'larını Seçmek İçin 6 İyi Neden

  • Kompakt ayak izi Tezgâhtan Yer Kazanma
  • Kolay Kullanım Yeni Başlayan Teknisyen İçin Bile Kolay Kullanım
  • Kimyasal Dayanım Uzun Kullanım Ömrü
  • Numune Pozisyonundan Bağımsız Uniform Sıcaklık Kalite ve Dayanıklılık
  • Esneklik Daha Fazla Verimlilik
  • Mükemmel Fiyat/Performans Oranı Her Bütçeye Uygun Çözüm