• Çalışma Saatleri - Pzt - Cum: 9:30 - 18:30
Ne aramıştınız ?

Fluigent Microfluidic Bileşenler

Microfluidic Bileşenleri

Microfluidic Basınç Kontrolörleri

LINEUP™ SERİSİ

Mikroakışkan deneylerinin nasıl çalışması gerektiğini görün! Komple sistemler, birinin dakikalar içinde deneylere başlamasına izin verir. Artan çok yönlülük ve kullanım kolaylığı, hantal kurulumlar yerine sonuç için daha fazla zaman harcar.

 

Detaylı Bilgi

MFCS™-EZ

Benzersiz bir 4 kanallı mikroakışkan akış kontrol sistemi. Kurulumu ve kullanımı kolay, birçok otomasyon olanağı. Sahada kanıtlanmış teknoloji ve üstün kalite.

Detaylı Bilgi

MFCS™-EX

Kompakt, 8 kanallı bir mikroakışkan basınç kontrolörü. Geniş kontrol edilebilir basınç aralığı, akış hızı alt µL / dakika ile binlerce µL / dakika arasında.

 

Detaylı Bilgi

Microfluidic Akış Kontrol

Flowunit: Yüksek Hassasiyetli Özel Akış Sensörü

Yazılımımızla arayüzlenen çift yönlü bir mikroakışkan akış sensörü, akış hızlarının doğrudan kontrolüne veya izlenmesine olanak tanır. Farklı akış hızı aralıklarına sahip beş modelde mevcuttur.

Detaylı Bilgi

Flowboard: İletişim Merkezi

Fluigent yazılımı ile FLOWBOARD başına 8 adete kadar AKIŞ ÜNİTESİ arasındaki iletişimi yöneten bir merkezdir. Tek bir USB fişi ile bilgisayar bağlantısı ve güç kaynağı. MFCS serisi ile akış kontrolü için bağımsız duran bir akış izleme platformu olarak kullanılır.
Detaylı Bilgi

Numune Rezervuarları

P-CAP Serisi

Uzun süreli deneyler için kullanımı kolay ve yeniden doldurulabilen eksiksiz bir rezervuar seti. Paralel olarak çoklu basınca dayalı mikroakışkan deneyleriyle uyumludur.

Detaylı Bilgi

FLUIWELL 1C-50 / 1C-15 / 4C

Mikroakışkan deneylerde basınçlandırma için özel olarak tasarlanmış kapaklar. Sterilizasyon için otoklavlanabilir, farklı tipte boru kullanılabilir ve uzun süreli deneyler için uygundur.

Detaylı Bilgi

Microfluidic Valfler

ESS™ Platform

ESS ™ platformu, Fluigent yazılımı kullanılarak otomatikleştirilebilen sıvı akışını yönlendirmek için çok yönlü bir sıvı işleme platformudur. Üç tamamlayıcı tipte çift yönlü valf (2-SWITCH ™, L-SWITCH ™ ve M-SWITCH ™) ve benzersiz bir iletişim merkezi olan SWITCHBOARD içerir.
Bu sistem, Fluigent yazılımı tarafından veya SDK araç takımı kullanılarak kendi başınıza kontrol edilebilir.
Farklı valfler birçok farklı protokol için kullanılabilir. Ayırma için 2-SWITCH ™ tavsiye edilirken, devridaim için bir L-SWITCH ™ kullanmak daha iyidir. Ardışık enjeksiyonlar için M-SWITCH ™ en uygun üründür.

Detaylı Bilgi

M-SWITCH™

M-Switch ™, enjeksiyon veya yazılımımız tarafından kontrol edilen 10 adede kadar farklı sıvının seçilmesi için çift yönlü 11 yollu / 10 konumlu bir valfdir.

 

Detaylı Bilgi

 

 

2-SWITCH™

Yeni 2-Switch ™ kompakt ve kullanımı kolay 3 portlu / 2 pozisyonlu bir mikroakışkan valftir. Standart konektörler kullanılarak herhangi bir mikroakışkan kurulumuna entegre edilebilir. Eşsiz tasarımı, tezgâh üzerinde yerden tasarruf etmek için birden fazla 2-Anahtarın ™ bir araya getirilmesine izin verir.

 

Detaylı Bilgi

 

 

L-SWITCH™

L-Switch ™, enjeksiyon veya farklı sıvıları değiştirmek için çift yönlü 6 portlu / 2 konumlu bir valftir. Konfigürasyonu, kayıt için ideal hale getirir.

Detaylı Bilgi

Aksesuarlar

FLPG PLUS

Herhangi bir bakım gerektirmeden 2,5 bara kadar basınç üretebilen laboratuvar ölçekli bir basınçlı hava çözümü. Her tür mikroakışkan deneyim için kullanışlıdır.

 

Detaylı Bilgi

 

Foot Switch

MFCS ™ Serisinin eller serbest başlatma / durdurma işlemine izin veren, kurulumu ve kullanımı kolay mikroakışkan aksesuarıdır.

 

Detaylı Bilgi

 

 

 

 

Bubble Trap

Hava kabarcıklarını gidermek için sulu akış akışları için uygundur. Örnek kaybını önler.

 

Detaylı Bilgi

DSURF, Kaliteli Florosürfaktan

Yüksek oranda tek dağılımlı ve stabil mikro damlacıkların üretimi için uygun yüksek performanslı bir yüzey aktif madde. 3M ™ Novec ™ 7500 (HFE) florlu yağda% 2 oranında sağlanan dSURF, dPCR ve hücre kapsülleme deneyleri gibi zorlu koşullarda yüksek düzeyde tek dağılmış damlacık oluşumuna ve uzun vadeli stabiliteye izin verir.

 

Detaylı Bilgi

 

RAYDROP

Damlacık üretimi için mikroakışkan cihaz. PLGA mikropartikül üretimi için uygundur.

 

Detaylı Bilgi

 

 

EZ Drop

EZ Drop damlacık üretim çipi, damlacık başlangıç paketi, herhangi bir akış kontrol sistemi ve AKIŞ BİRİMİ modelleriyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

Detaylı Bilgi

 

Dijital Yüksek Hızlı Kamera 7092 FPS

Sonuçlarınızı yüksek çözünürlük ve kare hızıyla gözlemleyin ve kaydedin.

(Çözünürlük: 2592 x 2048, Kare hızı: 7092 fps)

 

Detaylı Bilgi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pressure Unit

Sürekli ve hassas basınç veya -1000 mbar ila 7000 mbar aralığında bir akışkan yoluna uygulanan vakum ile algılamak için Hat İçi Basınç Sensörü.
Detaylı Bilgi