• Çalışma Saatleri - Pzt - Cum: 9:30 - 18:30
Ne aramıştınız ?

Labo Hakkında

Şirketin temelleri, 1981 yılında Numan Teknik firması tarafından oluşturulmuştur. Numan Teknik, Türkiye genelinde birçok kurumsal firma için soğutma-ısıtma konularında çözüm ortağı olmuştur. Kurulduğu günden Labo A.Ş’ye dönüştüğü güne kadar  sektörde gelişen teknolojiyi düzenli olarak takip etmiş ve gelişen teknoloji karşısında kendini hep yenilemiştir. Bunun sonucu olarak üretim ve AR-GE konusunda laboratuvar sektöründe hizmet veren Labo A.Ş.’nin kuruluşunu sağlamıştır.

Labo A.Ş. uzman kadrosunun sektördeki bilgi birikimi ile firmaların bilgi teknolojilerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamakta, verimlilik ve kazançlarını arttıracak çözümler geliştirmektedir. Pazarlama dünyası değiştikçe tedarik zinciri yöneticileri de gelişmek durumundadır. Tek başına iyi bir ürün üretmek yeterli değil, onu doğru zamanda ve doğru şekilde ulaştırmak gerekmektedir.

Labo A.Ş. yüksek nitelikli mühendislik, tasarım gücü ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, kuruluşundan itibaren birçok yerli ve yabancı çözüm ortakları için çok çeşitli kurulum, tasarım ve seri üretim projeleri yürütmüş ve başarıyla tamamlamıştır. Tüketicilerin ihtiyaçlarına tam zamanında ve eksiksiz olarak cevap verebilen Labo A.Ş. müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilincinde olup, vazgeçilmez ilkesi: “Proje öncesi ve sonrasında tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır.”

Labo Isıtmalı ve Soğutmalı Sıvı Banyoları Avrupa normlarına göre imal edilmekte; kimya, çevre laboratuvarları, gıda, içecek, otomotiv, havacılık, sağlık, tekstil, savunma sanayi ve metalürji çalışmaları gibi birçok alanda kullanılmaktadır. ISO 9001:2015 kalite sertifikasına sahip olan Labo A.Ş., kalite yönetimi konusunda TÜV Rheinland ile çalışmaktadır.

Ürünler

  • Isıtmalı ve Soğutmalı Sirkülatörler
  • Su Banyoları
  • Özel Amaçlı Cihazlar
  • Aksesuarlar