• Çalışma Saatleri - Pzt - Cum: 9:30 - 18:30
Ne aramıştınız ?

Mikrotest

Mikrotest

2007 yılında kurulmuş olan Mikrotest, Laboratuvar cihazları üretimi alanında kısa zamanda büyük işlere imza atan deneyimli ve genç kadrosuyla sektörde başarısını tescillemiş öncü firmalardandır. Mikrotest, gruba bağlı 2 şirketi ve 20 çalışanı ile sektörün öncülerindendir.

Mikrotest, Laboratuvar cihazları sektöründe çağa uygun makine parkı, yüksek kapasiteli üretim tesisi, yinelenen ve aranılan tüm kalite belgeleri, önemli referanslar, uygun fiyat politikası, maksimum müşteri memnuniyeti, deneyim, kendini yenileme, insan odaklı hizmet anlayışı gibi prensipleri ilke edinmiştir. İç ve dış pazarlama kadrosuyla ileri teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Mikrotest, Laboratuvar cihazları üretiminin yanı sıra Laboratuvar Sarf ve Kimyasal Malzemeler satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Ürün çeşitliliği ile bütün laboratuvarlara hitap etmektedir. Faaliyete başladığı yıldan bu yana önemli projelere imza atan Mikrotest, 2007 yılından beri başarılı bir şekilde ithalat-ihracat faaliyetlerini de sürdürmektedir.