• Çalışma Saatleri - Pzt - Cum: 9:30 - 18:30
Ne aramıştınız ?

Interchim

Interchim Hakkında

Interchim SA, 5 kıtada iştirakleri ve kendi dağıtım ağına sahip bir şirkettir. 1970 yılında kurulan şirket, sentez, yaşam bilimleri ve ayrıca kromatografi, ayırma, saflaştırma, tanımlama ve karakterizasyon alanlarında uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimine sahiptir.

1990 yılında, pazarın öncüleri olarak, analitik ve preparatif sıvı kromatografisinde devrim yaratan küçük granülometrili ilk küresel silikon dioksitlerden birini piyasaya sürmüştür.

2000’li yılların başında elde edilen büyük başarının ardından, “Ultra Performance Flash Purification” konseptini geliştirerek; yükleme kapasitesi, daha da iyi geri kazanımlar ve daha da benzersiz tekrarlanabilirlik ve daha güçlü ayırmalar elde etmek için küresel silikon dioksit ve küçük granülometri temelinde Flash Kromatografi için kartuş üreten ilk şirket olmuştur.

2008 yılında flaş kartuşların ve hazırlık kolonlarının daha verimli kullanılabileceği aletlerin geliştirilmesi ve üretimi ile daha da önemli bir adım atılmıştır. Bu yenilikçi cihazlar, 300 mL/dk’ya kadar akış hızına ve 400 bar’a kadar basınca ulaşarak inanılmaz doğruluk ve tekrarlanabilirlik sunmaktadır. Bu enstrümanları, çoklu algılama sistemlerine (Mass, ELSD, UV-dad, IR…) ve ayrıca laboratuvarlarda verimliliği artırmaya yönelik sistemlere (CarouXel) – 10 kolon kontrolü, AutoSampler, 5X, …) için entegre çözümlere dahil etmektedir. Başarıları dünya çapındadır ve yan kuruluşlarımızdan veya bayilerimizden temin edilebilirler.

2018 yılında enstrümanlarımızda (patent korumalı) yapay zeka “Genius”u kullanarak kendimizi aştık. TLC plakasını okuduğundan beri, flash ve prep’te mümkün olan en iyi ayrımları elde etmek ve analitik LC’nin yöntemlerini Preparatife aktarmak ve çekincesiz üretkenliği artırmak hiç bu kadar kolay ve sezgisel olmamıştı.

puriFlash® aletleri seçimimiz, Yapay Zekamız “Genius”™, Flash Kromatografi Interchim® puriFlash® kartuşlarımız ve analitik ve Preparatif HPLC kolonlarımız Interchim® Uptishere® puriFlash®, Flash kromatografisi ve preparatif saflaştırma, uzman sonuçlar elde etmek isteyen herkes için hazırdır.

 

https://www.flash-chromatography.com/

https://www.interchim.com/