• Çalışma Saatleri - Pzt - Cum: 9:30 - 18:30
Ne aramıştınız ?

Interchim Flash Sistemleri

Advion Interchim Flash&Preparatif Kromatografi Sistemleri Üstünlükleri

Rutin Flash saflaştırmaları mı yoksa daha karmaşık preparatif saflaştırmalar mı?

Zorluk Seviyesinden bağımsız olarak numune hazırlama ve puriFlash® Saflaştırma Sistemleri her zaman başarı ile eş anlamlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yenilikçi teknoloji ve dünya çapında kabul görmüş tüm bilgi birikimi bu saflaştırma sistemlerinde harmanlanmıştır. Bu nedenle bir puriFlash® sistemi seçmek,

  • Minimum alan gereksinimleriyle en son teknolojiden yararlanmayı sağlamak,
  • Çalışma sürenizin optimizasyonunu garanti etmek,
  • Numuneleriniz için daha fazla güvenlik sağlamak anlamına gelir.

Arkanıza Yaslanın, Verimliliğinizi Artırın ve Saflaştırma Sisteminizin 7/24 Çalışacağına Güvenin.

Flash Sistemlerinde akış hızı 825ml/dakika ve çalışma basıncı 50 bara kadar çıkmaktadır.

Preparatif Sistemlerinde akış hızı 250 ml/dakika ve çalışma basıncı 400 bara kadar çıkmaktadır.

Kompakt

Extra                       Sezgisel

Verimli

 

Üstün Özellikler

InterSoft X yazılımının yapay zekâ algoritmaları sayesinde, TLC ve HPLC verilerinize dayalı olarak sizin için en iyi saflaştırma yöntemini öneren Patentli Genius modülünden yararlanacaksınız.

 

Genius modülü, TLC Rf değerleri, solvent düzeneği ve yüklenecek madde miktarına bağlı olarak alternatif metotları, solvent düzenekleri, kolon seçenekleri ve sıvı yükleme konsantrasyonlarını sunar. Böylelikle daha verimli ayrım yapılır.

 

Flash&Go; akıllı telefon uygulamamız “TLC to Flash & Prep Chromatography” ile Genius, TLC plakanızdaki bileşikleri basit bir fotoğraftan otomatik olarak tanıyacaktır.

İlgilendiğiniz maddeleri belirtin, solventlerinizi belirleyin ve sadece birkaç tıklama ile bilgileriniz (güvenli bir şekilde) saflaştırma sistemi puriFlash®‘e aktarılacaktır.

Zaman kazanmak için vazgeçilmezdir.

 

Load&Go fonksiyonu sayesinde yapmanız gereken tek işlem sıvı veya katı numunenizi elektronik çok yollu valf yardımıyla yüklemektir. Kolonların şartlanması, numunelerin yüklenmesi ve sistemin temizlenmesi gibi zaman alıcı ve zorlu tüm işlemler; InterSoft X ile yapılacaktır.

 

Boost&Go etkinleştirildiğinde, devam eden saflaştırma için ayırmanın zorluk derecesini (Δk) hesaplayan bir algoritma devreye girerek maksimum akış hızını ayarlayacaktır. Bu algoritmada özellikle ilgili puriFlash® sisteminin, kolonun ve muhtemel kuru yükün basınç limiti dikkate alınır. Gradyen metodu, yeni koşullara göre otomatik olarak ayarlanır.

Yardımcı Üniteler

 

Saflaştırma ve tanımlamadan buharlaştırmaya/konsantrasyona direkt geçiş!

 

Kompakt Kütle Spektroskopisi

 

puriFlash®-CMS, kütleye yönelik fraksiyon toplama ile eşzamanlı saflaştırma ve bileşik karakterizasyonuna izin verir. Akış sırasında, kütleye yönelik fraksiyon toplama için kompakt kütle spektrometrisinin (CMS) faydalarını sunarak kullanıcılara gerçek zamanlı olarak daha hassas ve doğru fraksiyon ölçümü sağlar. Madde non-kromoform olsa bile güvenilir bir algılama yöntemi sağlar.

 

puriFlash®-CMS, birlikte ayrılan bileşiklerin ve solvent piklerinin varlığında bile kalıntı başlangıç ​​maddelerini, istenen ürün iyonlarını, yan reaktanları ve safsızlıkları, moleküler ağırlıklarına göre açık bir şekilde tanımlar. Pozitif ve negatif polarite ile hem APCI hem de ESI iyonizasyonunu sunan bir kütle spektrometresinin eklenmesi, nihai saflaştırma çözümü için her kimyagerin göz önünde bulundurması gereken bir şey olmalıdır.

 

Kütleye yönelik fraksiyon toplama, ara TLC’leri, LC/MS analizlerini ortadan kaldırarak toplanan fraksiyonların içeriğini ve saflığını belirleyerek kimyagerin iş akışını büyük ölçüde hızlandırır.

 

puriFlash® XS-Vap ile numunelerinizin konsantrasyonunda artık bir kısıtlama olmayacak!

Yenilikçi teknolojilerin entegrasyonu; uçurma sürelerini ve azot gazı tüketimini önemli ölçüde azaltır. puriFlash® XS-Vap Evaporatör, çalışma konforunu ve zaman tasarrufunu garanti etmek için ultra sezgisel yazılım tarafından kontrol edilir. Kullanımı basittir: konsantre edilecek numune tüplerinizi veya tüp standlarınızı direkt yerleştirin, buharlaştırma işlemini başlatın ve otomatik iğne yüksekliği ayarlama teknolojimize güvenin. Dakikalar içinde solventiniz buharlaşacak ve bileşikleriniz analize hazır hale gelecektir.

 

TLC Reader

Bileşiklerinize odaklanın.

 

TLC-FlashReader ile bileşikleriniz bir daha asla gözünüzden kaçmayacak! UV Kabin kullanımınıza gerek duymadan yapılan TLC’lerin okunması, otomatik Rf değerlerinin hesaplanması ve ilgili saflaştırılma metodunun puriFlash sistemlerine aktarılmasını sağlar. 3 dalga boylu UV lambası ve yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde bileşikleriniz doğrudan analiz edilir.